קטגוריה: כללי

פרחים רמת הכובש

רמת הכובש עלה על הקרקע כבר ב-1932, וכיום הוא נחשב לאחד הקיבוצים המבוססים,  בעיקר בזכות העובדה שהוא השכיל להתחדש לאורך השנים. כיום חיים במקום למעלה מ-1,000 תושבים שנהנים מחיים עם איכות אמיתית, ולא מפתיע לגלות שרבים מהם אוהבים פרחים ומרבים לבצע משלוחים שכוללים את הפריט העדין, היפהפה והמרגש הזה.

אנחנו מבצעים משלוחי פרחים לרמת הכובש מזה שנים רבות, לכל מטרה ובכל מסגרת תקציב. הפרחים שמהם מורכבים הזרים והסידורים מגוונים – אכילאה, ליזיאנטוס, מנתור, אלסטרומריה, לוע הארי, נץ החלב, ורדים, טוליפים, כלניות, נוריות, חרציות ועוד – אבל ישנו גם מכנה משותף מהותי לכל המשלוחים: תמיד תמיד ישנה הקפדה על התנאים בהם מועברים הפרחים אל יעדם, גם אם מדובר בנסיעה קצרה לרמת הכובש (ששוכנת מעט צפונית לכפר סבא). בפרט זוכים הפרחים העדינים מטבעם להגנה מפני חשיפה לשמש ישירה, מפני רוחות שעלולות להזיק להם ומפני טמפרטורות לא מתאימות – כך שכל פרח מגיע אל מקבל הזר/סידור כשהוא במלוא הדרו וכאילו נקטף בזה הרגע מן השדה.

לא משנה מה מטרת משלוח הפרחים לרמת הכובש – מתנה ליום הולדת, קישוט הבית לקראת שבת או חג, הבעת הערכה לגבי מעשה מסוים, ציון יום נישואין או כל אירוע אחר, ולמעשה גם בהיעדר סיבה ספציפית תמיד אפשר ומומלץ לשלוח פרחים – בכל מקרה מדובר על זר פרחים או סידור פרחים שהוכן עם המון יצירתיות ומקוריות, על סמך שנים רבות של ניסיון ועם כל הלב.

בנוסף למשלוח פרחים רמת הכובש היא מקום אידיאלי גם לגידול פרחים, ואם תרצו ליהנות מהחוויה הייחודית תוכלו להזמין בצלים ופקעות ולקבל גם המלצות לשתילה נכונה ולטיפוח הצמחים. אפשרויות נוספות לצד הפרחים הן אגרטלים יפהפיים, כלים ממבחר חומרים, יין משובח (של יקבי רמת הגולן או של יקב הרי גליל) ושמן זית מובחר (של יודפת).

    Leave Your Comment Here