קטגוריה: כללי

פרחים ניר אליהו

ניר אליהו הוא קיבוץ, אבל במובן מסוים גם כוכב קולנוע שכן כמה וכמה סרטים ישראלים צולמו בו (למשל זוכה פרס האופיר "אדמה משוגעת"). אוכלוסיית הקיבוץ מגוונת למדי וכוללת למשל גם סטודנטים שלומדים במכללה האקדמית בית ברל ששוכנת בסמוך לו, אם כי יש גם מכנה משותף רחב: כולם אוהבים פרחים.

האהבה לפרחים היא טבעית, ואפילו מובנת מאליה בקיבוץ שמחובר לטבע בכל הווייתו. אנחנו בפרחי גבעת חן מבצעים משלוחי פרחים לניר אליהו מזה שנים רבות ותמיד תוך הקפדה מרבית על תנאים נאותים לפרחים כך שיוכלו לעבור את המרחק הקצר (כ-10 ק"מ) מבלי להיחשף לשמש ישירה או רוח עזה, מבלי להתעייף וכשהם בטמפרטורה אידיאלית עבורם.

ההקפדה על משלוחי פרחים מקצועיים מבטיחה שכל זר או סידור יגיעו ליעדם כשכל פרח ופרח בהם נמצאים בשיא תפרחתם ותפארתם. בין הפרחים שניתן להזמין אצלנו: גיבסניות, כלניות, נץ החלב, לוע הארי, ליזיאנטוס, ורדים, טוליפים, אכילאה, מנתור, אלסטרומריה, חרציות ועוד פרחים, בהתאם לעונות השנה ולהעדפות שלכם – בכל מקרה התוצאה תהיה זר פרחים מרהיב או סידור פרחים מקורי וייחודי, שהוא גם תענוג לעין וגם מפיץ ניחוח מלבב ובנוסף מפזר סביבו אנרגיות חיוביות במיוחד של רוך, הרמוניה, לבלוב וחיבור אל הטבע.

אל כל משלוח פרחים לניר אליהו ניתן לצרף גם אגרטלים מרהיבים, כלי קרמיקה, זכוכית, עץ או בטון, שמן זית מובחר בטעמים שונים (של יודפת), יינות מסדרות איכותיות (תוצרת יקב הרי גליל ויקבי רמת הגולן) וכן בצלים ופקעות שמאפשרים לכם ליהנות גם מגידול הפרחים ולא "רק" מהתוצאה הסופית. הדפסה על עץ היא אופציה מיוחדת ליצירת פריט אומנות בשילוב חומר טבעי, יציב ואיכותי ברמת גימור גבוהה.

משלוחי פרחים לניר אליהו מאפשרים לכם להעניק מתנה מושלמת לרגל יום הולדת, יום נישואין, קידום בעבודה, הולדת ילד או כל אירוע אחר, ובעצם גם אם אין סיבה מיוחדת למסיבה תמיד תענוג לקבל פרחים – וגם מי ששולח אותם נהנה מהנתינה.

    Leave Your Comment Here