קטגוריה: כללי

פרחים נחשונים

נחשונים מוכר בעיקר בזכות פארק השעשועים נחשונית, אבל הוא מציע הרבה יותר מכך ובפרט מספק איכות חיים גבוהה לחבריו כמו גם חיבור לטבע במלוא הדרו.

החיבור לטבע נוכח גם בתוך הבתים ומבני הציבור, ובהתאם ישנו ביקוש רב לפרחים בנחשונים ואחת הדרכים המקובלות היא משלוח. אנחנו בפרחי גבעת חן מבצעים משלוחי פרחים לכל אזור השרון ובפרט לקיבוץ נחשונים – תוך הקפדה על תנאים אופטימליים לכל פרח ופרח בהתאם לרגישויות שלו כך שכל זר וכל סידור מגיעים ליעדם כשהם בשיא יופיים ומפיצים ניחוח משכר לכל עבר.

בין הפרחים שתמצאו אצלנו: טוליפים, ורדים, לוע הארי, נץ החלב, בבונג, כלניות, גיבסניות, נוריות, חרציות ועוד, וכאמור כל אחד ואחד מהם מקבל טיפול מסור כך שיגיע ללקוח כשהוא במיטבו, ובפרט מוקדשת תשומת לב במסגרת משלוחי פרחים לנחשונים למניעת חשיפה לרוחות עזות, לשמש ישירה ולטמפרטורה לא מתאימה.

אופציה מלבבת אחרת שניתן למצוא בפרחי גבעת חן היא בצלים ופקעות, כך שתזכו ליהנות לא רק מהמוצר המוגמר, פרח יפהפה ועז מבע, אלא גם מהחוויה של גידולו וטיפוחו, בין השאר הודות להמלצות והנחיות מדויקות שתקבלו מאיתנו. כמו כן ניתן לצרף לכל משלוח פרחים לנחשונים יין שכידוע משמח כל לבב אנוש (תוצרת יקבים מובילים כמו הרי גליל ורמתה גולן), שמן זית משובח (של יודפת) וכלים מרהיבי עין ממגוון חומרים ובהם קרמיקה, עץ וזכוכית.

לא משנה איזה פרחים תבחרו ואם תרצו גם תוספות – בכל מקרה משלוח פרחים לנחשונים הוא הדרך הטובה ביותר להביע אהבה, חיבה, הערכה, כבוד, געגועים, שמחה, אמפתיה ועוד רגשות חיוביים, לציין אירועים שונים כגון יום הולדת, יום נישואין, הולדת תינוק, קידום בעבודה ועוד, ובעצם לא צריך סיבה מיוחדת שהרי בכל יום ובכל מקום פרחים הם תוספת מבורכת ומרנינה.

    Leave Your Comment Here