קטגוריה: כללי

פרחים בקיבוץ שפיים

שפיים הוא קיבוץ ותיק מאוד (עלה על הקרקע כבר ב-1935) ומוכר מאוד, בזכות אזור המסחר שוקק החיים שבשטחו וכמובן פארק המים האטרקטיבי. כיאה למקום מטופח שמחובר לטבע בכל הווייתו ניתן למצוא שלל פרחים בקיבוץ שפיים, הן במרחבים הציבוריים והן בבתים הפרטיים.

אנחנו מבצעים משלוחי פרחים לשפיים ובאופן טבעי גם רבים מתושבי הקיבוץ מגיעים אלינו לחנות. כך או כך תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פרחי העונה ומוצרים נוספים כגון אגרטלים מרהיבי עין ויין איכותי, והכל במחירים נוחים ועם שירות שמבוסס על חיוך מכל הלב (שהרי כשעובדים עם פרחים, החיוכים טבעיים ומתבקשים).

בין הפרחים שתמצאו אצלנו: לוע הארי, טוליפים, אכילאה, ורדים, מנתור, נץ החלב, ליזיאנטוס, אלסטרומריה, כלניות, חרציות, נוריות ועוד. עוד דרכים שבהן אנחנו הופכים את החיים למלבבים יותר הן באמצעות יין, שכבר חז"ל גילו שהוא משמח לבב אנוש, ובפרט כשמדובר על יין מובחר מהסדרות המובילות של יקב הרי גליל ויקבי רמת הגולן, שמן זית מובחר של יודפת וקולקציית אגרטלים וכלי קרמיקה, עץ וזכוכית שמהווים יצירות אמנות של ממש.

על-מנת ליצור עוד מרבדי פרחים בקיבוץ שפיים ניתן לרכוש בפרחי גבעת חן גם בצלים ופקעות, כולל המלצות לשתילה ולגידול – דרך נהדרת ליהנות לא רק מפרחים אלא גם מחוויית הטיפוח של היצורים העדינים שמתפתחים אט-אט עד שמגיעים לשיאם.

האהבה שלנו לפרחים והמקצועיות שלנו באות לידי ביטוי הן בשמירה עליהם (דליים נקיים, קירור מתאים, הגמעה בחומרים מומלצים בהתאם לסוג הפרח ועוד) והן במשלוחים המתבצעים באופן מוקפד ובפרט תוך מניעת חשיפה של הפרחים, הכאמור רגישים ועדינים, לשמש ישירה, רוח חזקה וטמפרטורה לא נכונה. בנוסף כל הכנת זר פרחים או סידור פרחים מתבצעת עם מלוא תשומת הלב, שפע יצירתיות ומחויבות אמיתית לתוצאה היפה והפורחת ביותר שיש.

    Leave Your Comment Here