קטגוריה: כללי

משלוח פרחים יקום

כשחושבים על משלוח פרחים יקום הוא יעד מתבקש, שהרי מדובר בקיבוץ מלבלב שנהנה ממאזן הגירה חיובי ומציע לחבריו איכות חיים גבוהה.

אנחנו בפרחי גבעת חן מבצעים משלוחי פרחים ליקום ברמה גבוהה ובפרט שמירה על שלומם של הפרחים העדינים והרגישים כך שיגיעו ליעדם כשהם בשיא תפארתם ובמלוא יופיים. בפרט אנחנו מוודאים שאף פרח לא ייחשף ישירות לשמש חזקה מדי, לרוחות עזות או לטמפרטורות שאינן מתאימות לו. הטיפול המוקפד והמקצועי בפרחים, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל פרח, מבטיח שגם אחרי הנסיעה הקצרה עד ליקום הם ייראו כאילו הרגע נקטפו מהשדה.

משלוח פרחים ליקום כולל מגוון רחב של אפשרויות בהתאם לעונות השנה: גיבסניות, חרציות, ליזיאנטוס, נץ החלב, טוליפים, נוריות, אלסטרומריה, לוע הארי, ורדים, בבונג, סוגי ירק שונים, כלניות ועוד – והכל בשלל גוונים וצורות ובהתאם להעדפותיכם, ובכל מקרה כל זר פרחים או סידור פרחים שיוצא מהחנות שלנו מלא ביצירתיות, אהבה וקסם בלתי נדלה.

אם תרצו, תוכלו לקבל מאיתנו גם בצלים ופקעות, בצירוף הנחיות מדויקות לשתילה והמלצות לגידול מיטבי, כך שתיהנו לא רק מפרחים מרהיבי עין אלא גם מתהליך הצמיחה מעורר ההשראה. תוספות אחרות למשלוח פרחים ליקום הן שמן זית איכותי (של יודפת), יין משובח (תוצרת יקב רמת הגולן או יקב הרי גליל) וכלים יפהפיים מעץ, זכוכית, קרמיקה וחומרים אחרים.

משלוח פרחים ליקום הוא הדרך היפה ביותר והמרגשת ביותר להגיד תודה, כל הכבוד, אני אוהב/ת אותך, מזל טוב, חג שמח ובעצם לא צריך סיבה מיוחדת וכל יום מתאים לשלוח פרחים למי שאוהבים ומעריכים ורוצים להביע את אותם רגשות חיוביים – ובפרט כשמדובר על סידור פרחים או זר פרחים שהוכנו עם המון מקצועיות, תשומת לב והכי חשוב, אהבה.

    Leave Your Comment Here