קטגוריה: כללי

משלוח פרחים חורשים

חורשים הוא קיבוץ קטן ומטופח ממזרח לכפר סבא ובסמוך לכביש 6. כמו קיבוצים רבים אחרים, גם חורשים חידש את פניו עם השנים וכיום תמצאו בו לצד לול, רפת ומטע אבוקדו גדול גם מפעל מצליח בתחום מוצרי הבנייה. מאפיין נוסף של הקיבוץ הוא החיבה לטבע והרצון ליהנות מיופיו גם בתוך הבתים והמרחבים הציבוריים, כמובן בעזרת פרחים.

אנחנו מבצעים משלוחי פרחים לחורשים לכל מטרה. בין אם אתם רוצים לומר "אני אוהב אותך" דרך זר מרגש, בין אם מדובר בסידור פרחים לכלה, בין אם הזר נועד לומר מזל טוב או להביע הערכה מסיבה כזו או אחרת ובעצם גם אם אין סיבה מיוחדת, שהרי לא צריך אירוע יוצא דופן כדי לרצות לעטר את החיים שלנו בפרחים – בכל מקרה מוזמנים להזמין מאיתנו משלוח פרחים לחורשים ולדעת בוודאות שהפרחים יגיעו כשהם בשיא תפארתם.

הזרים והסידורים שאנחנו יוצרים, עם המון אהבה ולא פחות מכך, ניסיון, וכמובן תשומת לב מלאה לכל פרח ופרח, כוללים שלל פרחים ובהם נוריות, גיבסניות, טוליפים, אלסטרומריה, נץ החלב, אכילאות, ורדים, מנתור, ליזיאנטוס, כלניות, חרציות ועוד.

עוד כדאי לדעת שכל משלוח פרחים מתבצע באופן מוקפד במיוחד, תוך הענקת תנאים אופטימליים לפרחים הרגישים והעדינים מטבעם. הטמפרטורה מבוקרת, ישנה הגנה מפני חשיפה לשמש ישירה או רוח חזקה וכן מתבצעת הגמעה של הפרחים בכל החומרים החיוניים עבורם.

ניתן להשביח כל משלוח פרחים לחורשים עם יינות מובחרים תוצרת יקב הרי גליל או יקב רמת הגולן, אופציה נוספת להפיכת המשלוח לעוד יותר מרשים (למרות שגם "רק" פרחים תמיד יוצרים רושם עז!) היא כלים יפהפיים (מעץ, מקרמיקה, מזכוכית ומחומרים אחרים), וגם שמן זית איכותי תמצאו בפרחי גבעת חן. כמו כן ניתן להזמין בצלים ופקעות, בלוויית המלצות מדויקות לשתילה וגידול.

    Leave Your Comment Here