קטגוריה: כללי

משלוחי פרחים תל יצחק

תל יצחק הוא דוגמה נהדרת לישוב שהוקם במסגרת מבצע חומה ומגדל ומאז צמח וגדל ובעיקר העניק ומעניק חיים של איכות ונחת לחבריו. כיאה לישוב מלבלב, הביקוש למשלוחי פרחים בתל יצחק נרחב, ואנחנו בפרחי גבעת חן שמחים לספק את הצורך הכל כל טבעי ומובן לפרחים יפהפיים.

משלוחי פרחים לתל יצחק כוללים סידורים וזרים שאותם אנחנו שוזרים עם תשומת לב מלאה לכל פרח ופרח, על בסיס ניסיון של שנים רבות ועוד יותר מכך יצירתיות, והכי חשוב – אהבה. בין הפרחים שתמצאו אצלנו: טוליפים, ורדים, נץ החלב, ליזיאנטוס, לוע הארי, אכילאה, כלניות, חרציות, מנתור, אלסטרומריה, נוריות ועוד פרחים בהתאם לעונת השנה ובכל מקרה טריים טריים ויפים יפים.

לצד כל הפרחים היפהפיים הנ"ל ניתן למצוא אצלנו גם יין מובחר מסדרות נחשבות ונחשקות של יקב הרי גליל, שמן זית בכבישה קרה ואיכותית של יודפת, אגרטלים הולנדים מרהיבי עין, כלי קרמיקה, זכוכית, בטון ועץ שכולם ייחודיים ומרשימים וגם פקעות ובצלים לגידול עצמי והנאה לא רק מהפרחים עתירי הגוונים והניחוחות אלא גם מטיפוחם. כמובן שגם אם אתם לא נמצאים בתל יצחק ואף מוכנים לנסות עצים במקום פרחים, הדפסה על עץ היא בהחלט שירות שמומלץ לכם לשים עליו עין ולבחון אותו לעומק. הדפסה זו מביאה לתוצאות יפות במיוחד.

כל משלוח פרחים לתל יצחק מבוצע בקפדנות מרבית ותוך הגנה מלאה ליצורים העדינים שכולם רוך ורגישות. בפרט ישנה הקפדה על מניעת חשיפה לשמש ישירה ועזה מדי, מניעת חשיפה לרוחות שעלולות להיות בעייתיות ושמירה על טמפרטורה מבוקרת אופטימלית במהלך הנסיעה הקצרה לתל יצחק.

מתנה מרנינה ליום נישואין; הבעת הערכה באמצעות חגיגה של יופי, ריח ופריחה; עיטור הבית בקסם האינסופי של פרחים; שי ליולדת – לא משנה מה אתם רוצים לציין, זר פרחים או סידור פרחים מקורי ויפהפה שמפיץ סביבו אנרגיות של נועם, הרמוניה, רוך וחיבור לטבע הן תמיד דרך נהדרת לעשות זאת, ובעצם לא צריך סיבה ספציפית: משלוחי פרחים לתל יצחק תמיד משמחים הן את המקבל והן את המעניק.

    Leave Your Comment Here