קטגוריה: כללי

משלוחי פרחים קיבוץ אייל

אייל הוא אחד הקיבוצים הוותיקים בארץ וגם אחד המתקדמים שבהם – הוא נוסד ב-1947 מזרחית לכפר סבא, והיה אחד הראשונים שהופרטו בתהליך שנחשב לאחד מסיפורי ההצלחה המרשימים ביותר. כיום תמצאו בו את מרכז מבקרים של יקב ססלוב, קאנטרי קלאב פופולרי, מפעל המייצר עדשות אופטיות, מטעים וכ-500 תושבים שנהנים מאיכות חיים גבוהה ובפרט מהמון ירוק מסביב.

פרחים הם כמובן חלק בלתי נפרד מחיים עם איכות, ובהתאם הביקוש למשלוחי פרחים בקיבוץ אייל גבוה – ובפרט ישנו ביקוש לפרחים שלנו שמתאפיינים בטריות מקסימלית, טיפול מקצועי ומלא אהבה ומחיר שמתאים לכל כיס.

על-מנת שכל אותם משלוחי פרחים לקיבוץ אייל יגיעו בדיוק בזמן וכשכל פרח נמצא בשיאו, אנחנו בפרחי גבעת חן מקפידים על הובלה מקצועית ועל תנאים שמבטיחים לפרחים העדינים מטבעם מקסימום הגנה (מפני רוחות, שמש ישירה, חום וכו'). בנוסף שירות המשלוחים שלנו מתנהל ביעילות מרבית כך שהפרחים יעברו את  20 הקילומטרים שבין גבעת חן לקיבוץ אייל ללא עיכובים מיותרים ויגיעו ליעדם כאילו הרגע נקטפו בשדה או בחממה.

בין הפרחים שתוכלו להזמין אצלנו: ליזיאנטוס, ורדים, לוע הארי, חרציות, פלוקס, מנתור, גיבסנית, אכילאה, ציפורן, נוריות ועוד ועוד אפשרויות בשלל גוונים כשלכל זר פרחים או סידור פרחים ישנה אישיות ייחודית ומראה שובה לב – בהתאם לרצון שלכם, להעדפות של מי שעתיד לקבל את המשלוח המלבב ולמטרת הזר או הסידור. בכל מקרה כל זרי הפרחים והסידורים זוכים למלוא תשומת הלב, נוצרים באהבה ועל סמך ניסיון של שנים רבות רבות בעבודה עם פרחים ותמיד תמיד משמחים את מי שמקבל אותם.

בנוסף כוללים משלוחי פרחים לקיבוץ אייל גם פקעות ובצלים שניתן לשתול בגינה וליהנות מפריחה משגעת, יינות איכותיים של יקבים מובילים (הרי גליל ורמת הגולן), שמן זית מובחר תוצרת יודפת, אגרטלים וכן כלי זכוכית, קרמיקה ועוד.

    Leave Your Comment Here