קטגוריה: כללי

משלוחי פרחים געש

געש הוא אחד הקיבוצים הבולטים בארץ – גם בזכות מיקומו המרכזי בסמוך לכביש החוף, גם בזכות מרכז המסחר והפנאי שפועל בשטחו, גם בזכות רצועת החוף המרהיבה שמהווה חלק מהגן הלאומי חוף השרון וגם בזכות רמת החיים הגבוהה ממנה נהנים חברי הקיבוץ.

למרות שכלכלת געש מבוססת על תיירות, מסחר ותעשייה, החיבור לטבע נוכח במלוא עוזו בכל רחבי הקיבוץ הירוק והמלבלב, ואך טבעי הוא שחבריו יאהבו פרחים. בהתאם, מבחינת התפוצה של משלוחי פרחים געש הוא אחד היעדים הפופולריים בכל עונות השנה ועבור כל סוגי הפרחים, הזרים והסידורים.

אנחנו מבצעים משלוחי פרחים לגעש מזה שנים רבות תוך הקפדה על תנאים מיטביים בהתאם לסוג הפרחים. בפרט מובלים הפרחים, שכידוע מתאפיינים בעדינות וברגישות, בטמפרטורה האופטימלית עבורם וכשהם מוגנים מפני חשיפה ישירה לשמש חזקה מדי ורוחות שעלולות להזיק להם. כמו כן אנחנו דואגים להגמעת הפרחים בחומרים המומלצים עבורם, כך שהם יגיעו לגעש כשהם במיטבם וישמחו את מי שמקבל אותם.

מגוון הפרחים שמהם אנחנו יוצרים זרים וסידורים רחב מאוד: ורדים, נוריות, גיבסנית, טוליפים, לוע הארי, ליזיאנטוס, מנתור, אכילאה, ורדים, חרציות ועוד פרחים יפהפיים ומרשימים. הצוות המקצועי שלנו אמון על יצירת זרי פרחים וסידורי פרחים בהתאם למטרת המשלוח (זר כלה, מתנה ליום נישואין, זר אבל, קישוט לאירוע השקה וכו') ועל פי ההעדפות שלכם, ועל הכנת כל אלה עם המון אהבה ותשומת לב.

לחברי קיבוץ געש שמבקשים ליהנות לא רק מפרחים יפים אלא גם מחוויית הגידול, ישנה האפשרות להזמין גם פקעות ובצלים (שמגיעים עם המלצות לשתילה וטיפוח). אפשרויות נוספות להעשרת משלוחי פרחים לגעש הם שמן הזית המשובח של יודפת, יינות מהסדרות המובילות של יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל, אגרטלים ייחודיים, כלי קרמיקה, כלי עץ, כלים מזכוכית ועוד – והכל במחירים אטרקטיביים.

    Leave Your Comment Here