קטגוריה: כללי

הזמנת פרחים בני ציון

מושב בני ציון השוכן מצפון לרעננה מתאפיין בחיי קהילה תוססים ובחיים שטבולים בטבע מלבלב שמרחיב את הלב ומספק נחת אמיתית. באופן טבעי, חברי בני ציון מחבבים פרחים עד מאוד ומשלוחי פרחים אל הישוב מתבצעים בתדירות גבוהה.

מבחינת הזמנת פרחים בני ציון הוא יעד קרוב, אבל גם כך כל משלוח מתבצע באופן מקצועי ומוקפד במיוחד: הפרחים זוכים להגנה מפני חשיפה לרוחות ושמש ישירה ולהובלה בטמפרטורה האידיאלית עבורם, וזאת לאחר שקודם לכן הוגמעו בכל החומרים החיוניים עבורם – כך שהם יגיעו אל היעד כשהם בשיאם ומפיצים לכל עבר יופי קורן, ניחוח מלבב ובעיקר אנרגיות של רוך, עדינות, הרמוניה וחן בלתי נדלה.

כל זר פרחים או סידור פרחים נעשה על בסיס ניסיון של שנים רבות, יצירתיות והמרכיב החשוב ביותר, אהבה, כמו גם בהתאם למטרתו ולעונות השנה. בין הפרחים שתמצאו אצלנו ניתן לציין את הליזיאנטוס, האלסטרומריה, המנתור, האכילאה, לוע הארי וכן טוליפים, כלניות, נוריות, חרציות ועוד פרחים בשפע גוונים, צורות וריחות.

אל כל הזמנת פרחים לבני ציון ניתן לצרף גם בקבוק יין מובחר (מהסדרות המובילות של יקב הרי גליל או של יקבי רמת הגולן), בקבוק שמן זית איכותי בשלל טעמים וגדלים (תוצרת יודפת) וכן אגרטלים יוקרתיים וכלים מרהיבי עין אחרים מעץ, בטון, זכוכית או קרמיקה. למי שרוצה ליהנות לא רק מהפרחים עצמם אלא גם מהחוויה של גידולם וטיפוחם מוצעת האופציה של בצלים ופקעות, בתוספת טיפים והמלצות לשתילה נכונה והבטחת צמיחה נאותה.

הזמנת פרחים לבני ציון מתאימה לציון ימי נישואין, לקישוט הבית לקראת שבת (אבל גם בימי חול, כמובן), כאמצעי להביע הערכה או תודה, ובעצם לא צריך תירוץ כדי לבצע הזמנת פרחים – כל משלוח פרחים לבני ציון הוא שמחה וברכה הן למקבלי סידור הפרחים או הזר והן למעניקים.

    Leave Your Comment Here